Jako dřevostavba se dá označit každá stavba, při jejíž výstavbě bylo použito z velké části dřevo. Materiál pro stavbu dřevostaveb lze rozdělit do tří základních skupin, a to na řezivo, desky a izolační materiál. Současný stavební trh nabízí celou řadu různých typů moderních dřevostaveb, které se vyznačují především svým nízkým dopadem na životní prostředí.

Srubové dřevostavby

Moderní sruby nabízí svým majitelům příjemné a komfortní ubytování v útulném prostředí, které je provoněné dřevem. Je tou správnou volbou pro zdravý životní styl.

Roubené dřevostavby

Roubená dřevostavba představuje ideální řešení pro všechny, kterým učaroval styl bydlení našich předků. Moderní roubené stavby patří do kategorie domů nabízející zdravé, ekologické a také ekonomické bydlení.

Více informací

Pořiďte si dům od RENTA TREND

Holding RENTA TREND je výrobce různých typů nízkoenergetických rodinných domů. V jejich nabídce najdete nejen vysoce kvalitní nízkoenergetické dřevostavby stavěné jejich vlastní technologií TENDEN®, ale také zděné domy v nejvyšší kvalitě.

Více informací

Moderní nízkoenergetické bungalovy

Mezi moderní dřevostavby patří také nízkoenergetické bungalovy, které se vyznačují především absencí schodiště. Jde tedy převážně o jednoduché přízemní stavby, které jsou oblíbené i pro svou eleganci a ekologický provoz.

Nízkoenergetické dřevostavby

K vyhledávaným formám moderního bydlení patří především nízkoenergetické dřevostavby. Ty svým majitelům zajišťují hlavně nízké náklady na bydlení. Zároveň také kladou velký důraz na poskytování co nejvyššího komfortu.