Hypotéka je jedním z nejčastějších způsobů, jak se lidé rozhodují financovat nákup nového bydlení. Na trhu dnes existuje nespočet bank, které nabízí „tu nejvýhodnější hypotéku“. Žadateli tak nezbývá nic jiného, než se vydat do jednotlivých institucí a zjistit, která nabídka pro něj bude nejvýhodnější.

Moderní aplikace

Ne všichni mají ovšem dostatek času, aby mohli strávit čas návštěvami různých finančních institucí. Jedním z možných řešení je využít aplikace, které porovnají hypoteční nabídky jednotlivých bank. Otázkou ovšem je, zda jsou takto získané informace pravdivé. Ne všechny firmy a jejich aplikace, které naleznete na internetu, mají přístup do konfigurátorů jednotlivých institucí.

Více informací

Vyřiďte si hypotéku od RENTA TREND

Mezi spolehlivé firmy, které mají možnost využít online přístup do konfigurátorů všech bank akreditovaných Českou Národní Bankou, je společnost RENTA investment.

Více informací

Na jejich stránkách je možné pomocí jednoduché hypoteční kalkulačky získat podmínky hypotéky u všech bank. Porovnat můžete nabídky jak v případě klasické hypotéky na bydlení, tak americké hypotéky. Popřípadě můžete zjistit i to, jaké máte možnosti v případě, že byste se rozhodli pro refinancování.

Už několik málo hodin po vyplnění kalkulačky dostanete do rukou minimálně 3 nejlepší nabídky.